Jesteś tutaj :

O Kolegium Badań Stosowanych

Dział Nauki jest wyspecjalizowaną jednostką w strukturze organizacyjnej WSG, zajmującą się wspieraniem działalności naukowo-badawczej pracowników Uczelni. 

STRONA GŁÓWNA

 

 Witamy na stronie

Działu Nauki

Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy

 

Dział Nauki jest wyspecjalizowaną jednostką w strukturze organizacyjnej Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy, zajmującą się wspieraniem działalności naukowo-badawczej pracowników Uczelni. Celem jej funkcjonowania jest koordynacja działań w zakresie finansowania badań naukowych oraz informowanie o możliwościach i zasadach wspomagania rozwoju naukowego pracowników naszej Uczelni.

W zakresie spraw, którymi zajmuje się Dział Nauki, znajdują się uczelniane procesy wydawnicze (głównie w ramach Wydawnictwa Uczelnianego WSG) oraz pomaganie jednostkom naukowo-dydaktycznym Uczelni w organizowaniu wydarzeń naukowych.

Na stronie Działu Nauki znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje na temat działalności naukowej prowadzonej w naszej Uczelni, dotyczące programów badawczych, grantów, rozwoju naukowego kadry oraz terminów składania wniosków. Mamy nadzieję, że usprawni to wzajemną współpracę pomiędzy jednostkami Uczelni. 


Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony!
 

do góryDział Nauki - Wyższa Szkoła Gospodarki